کد خبر: 582

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۵

آغاز رقابت‌های فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های اورآسیا ۲۰۱۸ یزد

آغاز رقابت‌های فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های اورآسیا ۲۰۱۸ یزد از امروز     مسابقات فوتبال ساحلي باشگاه‌هاي اورآسيا رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا – آسیایی ۲۰۱۸ از عصر امروز با جدال بزرگان فوتبال ساحلی جهان در شهر جهانی یزد آغاز می‌شود.     به گزارش ایسنا، این رقابت‌ها از امروز ۲۶ فرودین‌ماه به مدت سه روز […]

آغاز رقابت‌های فوتبال ساحلی جام باشگاه‌های اورآسیا ۲۰۱۸ یزد از امروز

 

 

مسابقات فوتبال ساحلي باشگاه‌هاي اورآسيا

رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا – آسیایی ۲۰۱۸ از عصر امروز با جدال بزرگان فوتبال ساحلی جهان در شهر جهانی یزد آغاز می‌شود.

 

 

به گزارش ایسنا، این رقابت‌ها از امروز ۲۶ فرودین‌ماه به مدت سه روز با حضور ساحلی‌بازان تیم‌های لوکوموتیو روسیه، کاتانیای ایتالیا، لوانته اسپانیا و مقاومت گلساپوش یزد به نمایندگی از کشورمان در ورزشگاه سلمان محمودآباد یزد برگزار می‌شود.

 

بر اساس برنامه این دوره از مسابقات در روز اول از ساعت ۱۸:۴۵ تیم‌های لوکوموتیو روسیه و کاتانیای ایتالیا به مصاف هم می‌روند و سپس از ساعت ۲۰:۱۵ تیم‌های مقاومت گلساپوش ایران با لوانته اسپانیا دیدار می‌کنند.

 

این بازی‌ها در روز دوم یعنی دوشنبه ۲۷ فروردین در ساعات مذکور به ترتیب بین تیم‌های لوکوموتیو روسیه و لوانته اسپانیا و سپس مقاومت گلساپوش یزد با کاتانیا ایتالیا دنبال می‌شود و در روز پایانی مسابقات یعنی سه‌شنبه ۲۸ فروردین، از ساعت ۱۸:۴۵ تیم‌های کاتانیای ایتالیا و لوانته اسپانیا با هم بازی می‌کنند و از ساعت ۲۰:۱۵ تیم‌های مقاومت گلساپوش و لوکوموتیو روسیه دیدار خواهند کردند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

ارسال دیدگاه

آرشیو نوشته هاتقویم شمسی
بهمن ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« آبان   اسفند »
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰  
آخرین دیدگاه هافراخوان
تبلیغات