کد خبر: 206

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۵

امیرحسین خادم از تیم فوتبال وحدت یزد جدا شد

مسئول کمیته مسابقات هیات فوتبال استان یزد از جدا شدن امیرحسین خادم مدافع تیم وحدت یزد، از این تیم خبر داد . علیرضا میرجلیلی افزود: بعد از سقوط تیم فوتبال وحدت یزد از لیگ آزادگان خادم اولین بازیکنی است که با حضور در هیات فوتبال یزد بصورت رسمی از این تیم جدا شد. وی ادامه […]

مسئول کمیته مسابقات هیات فوتبال استان یزد از جدا شدن امیرحسین خادم مدافع تیم وحدت یزد، از این تیم خبر داد .
علیرضا میرجلیلی افزود: بعد از سقوط تیم فوتبال وحدت یزد از لیگ آزادگان خادم اولین بازیکنی است که با حضور در هیات فوتبال یزد بصورت رسمی از این تیم جدا شد.
وی ادامه داد: امیر سین خادم در فصل گذشته لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور(لیگ آزادگان) در اواخر نیم فصل دوم با عقد قرار داد رسمی به تیم وحدت یزد پیوست.
مسئول کمیته مسابقات هیات فوتبال یزد گفت: خادم در پست دفاع در مسابقات تیم فوتبال وحدت یزد نقش مهمی در برخی از موفقیت های این تیم در لیگ گذشته داشت.
میرجلیلی خاطر نشان کرد: بر اساس مقررات فدراسیون فوتبال ، بازیکنانی که تمایل به جدایی از تیم خود را دارند باید بعد از کسب رضایت از مسئولان تیم خود با حضور در هیات فوتبال بصورت رسمی جدا شوند.
تیم فوتبال وحدت یزد (فولاد) در فصل گذشته لیگ آزادگان با کسب ۳۰ امتیاز در مکان هفدهم جدول ۱۸ تیمی این لیگ قرار گرفت و به لیگ دسته دوم کشور سقوط کرد.
طی پنج سال گذشته دو تیم استان یزد با کسب نتایج ضعیف از لیگ یک به لیگ دسته دوم و سوم سقوط کرده اند.

دیدگاه بسته شده است.

آرشیو نوشته هاتقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹  
آخرین دیدگاه هافراخوان
تبلیغات