کد خبر: 373

تاریخ انتشار: ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۹:۳۶

مصاحبه مسئولان تیم فوتبال ترمه دستجردی یزد با خبرنگاران ورزشی استان

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ترمه دستجردی یزد گفت: پرداخت نشدن بدهی های گذشته تیم فولاد یزد به اشخاص مختلف به رغم بخشنامه فدراسیون جهانی فوتبال مانع ادامه تیمداری تنها نماینده استان در لیگ ۲ باشگاه های کشور شد. سید علی پاکزاد مقدم در گفت و گو با خبرنگاران افزود: دست اندرکاران تیم ترمه دستجردی […]

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ترمه دستجردی یزد گفت: پرداخت نشدن بدهی های گذشته تیم فولاد یزد به اشخاص مختلف به رغم بخشنامه فدراسیون جهانی فوتبال مانع ادامه تیمداری تنها نماینده استان در لیگ ۲ باشگاه های کشور شد.

سید علی پاکزاد مقدم در گفت و گو با خبرنگاران افزود: دست اندرکاران تیم ترمه دستجردی یزد بر اساس قول مسئولان برای تیمداری اقدام و فعالیت های خود را انجام دادند.
وی ادامه داد: در جلسه های مکرر که با حضور مسئولان اجرایی و ورزشی استان برگزار گردید مقرر شد تا مسئولان باشگاه فولاد یزد نسبت به پرداخت بدهی های قطعی گذشته تیم که حدود ۶ میلیارد ریال بود اقدام کنند.
مدیر عامل باشگاه ترمه دستجردی یزد خاطر نشان کرد: متاسفانه تمام قول هایی که داده شد فقط در حرف باقی ماند و هیچ فعالیت جدی برای پرداخت بدهی های گذشته توسط مسئولان فولاد یزد صورت نگرفت.
پاکزاد تصریح کرد: ما برای تیمداری هیج مشکلی نداشته ایم و تاکنون افزون بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال هزینه شده و هیچ بدهی تاکنون توسط تیم ترمه دستجردی بر جا نمانده و همگی پرداخت شده است.
وی گفت: آنچه که مانع تیمداری ترمه دستجردی یزد در لیگ ۲ شد همان بدهی های گذشته بود که فدراسیون فوتبال بر اساس مقررات خود از ادامه حضور این تیم جلوگیری کرد .
مدیرعامل باشگاه ترمه دستجردی با قدردانی از مسئولان هیات فوتبال استان که برای حل مشکلات پیگیر قضایا بوده اند تصریح کرد: از مسئولان مختلف دیگر استان بیش از این توقع همکاری و حمایت داشتیم که انجام نگرفت.
پاکزاد با اشاره به ظرفیت های استان و علاقمندان فراوانی که در فوتبال وجود دارد گفت: در نظر داریم در فصل آینده بر اساس یک برنامه مدون به تیمداری خود ادامه دهیم و زمینه نشاط مردم و جوانان و همچنین دفاع از اعتبار این رشته را برای یزد انجام دهیم.
وی خاطر نشان کرد: مسئولان یزد نمی خواهند ما فوتبالی داشته باشیم و فقط در شعار مسائل بیان می شود که امیدواریم در آینده موارد بیشتر جنبه عملی به خود بگیرد و شاهد تحول درست باشیم.
در ادامه این نشست رئیس هیات مدیره و سرپرست تیم ترمه دستجردی یزد به طرح دیدگاه ها و مطالبات خود پرداخت و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادد.
تیم فوتبال فولاد یزد ( ترمه دستجردی ) که در فصل گذشته در لیگ دسته یک کشور ناکام شد و به لیگ دسته ۲ سقوط کرد در چند سال اخیر با مشکلات مالی زیادی دست به گریبان بود.
مسوولان ورزش استان به تکاپو افتادند و پس از حرف و حدیث های زیاد در نهایت، تیم فولاد به شرکت ترمه دستجردی واگذار و قرار شد بعد از پرداخت بدهی تیم فولاد، این تیم با نام جدید یعنی ترمه دستجردی یزد در رقابت ها حاضر شود اما تاکنون این بدهی پرداخت نشده است.

دیدگاه بسته شده است.

آرشیو نوشته هاتقویم شمسی
اسفند ۱۳۹۷
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹  
آخرین دیدگاه هافراخوان
تبلیغات